Catering na pikniki firmowe


Podstawą każdego pikniku jest zapewnienie ciągłego cateringu dla wszystkich gości. Jednak dla nas to nie wszystko. W ciągu piętnastu lat kompleksowego organizowania pikników firmowych doszliśmy do perfekcji, nie tylko jeśli chodzi o sposób wydawania naszych potraw, ale i o ich smak! Dania, które serwujemy na imprezach przygotowywane są ze starannie wyselekcjonowanych produktów najwyższej jakości. Tworząc nasze potrawy sięgamy tylko po naturalne składniki dostarczane przez lokalnych i polskich producentów. Nasze dania są przygotowywane na bieżąco, podczas imprezy, dzięki czemu są zawsze gorące, pyszne i świeże. Skomponowane przez nas menu to różnorodne i kolorowe potrawy, które posmakują zarówno dorosłym jak i dzieciom. Jak mówi stare polskie przysłowie: "przez żołądek do serca", dlatego serdecznie zapraszamy do skosztowania naszych dań!


Nasze menu, smacznego!

Menu dla dorosłych

Żurek Staropolski

Grochówka wojskowa

Grillowany karczek w miodzie i piwie

Grillowana wiejska kiełbasa

Grillowany swojski krupniok

Szaszłyk mięsno-warzywny

Filet w kurczaka w miodzie i imbirze

Pikantne dramstiki

Pajda chleba ze smalcem i ogórkiem

Bufet sałatkowy

Ciasto/pączek

Kosz świeżych owoców

Dipy do dań głównych

Wiejskie pieczywo

Lane piwo

Cola/Fanta/Sprite

Menu dla dzieci

Chrupiące polędwiczki z kurczaka

Grillowana kiełbaska drobiowa

Paprykowe dramstiki

Grillowane fileciki z kurczaka 

Złociste frytki

Popcorn

Gofry z sosami

Wata cukrowa

Kosz świeżych owoców

Ciasto/pączek

Dipy do dań głównych

Wiejskie pieczywo

Soczek owocowy

Wyciskane soki owocowo-warzywne

Woda mineralna

Herbata

Menu wegetariańskie

Grillowany camembert
Grillowany oscypek z żurawiną
Grillowane warzywa
Placki ziemniaczane z sosami
Grillowane ziemniaki w ziołach
Frytki belgijskie 
Pajda z hummusem i ogórkiem kiszonym
Bufet sałatkowy
Ciasto/pączek
Kosz świeżych owoców
Dipy do dań głównych
Wiejskie pieczywo
Lane piwo
Cola/Fanta/Sprite
Kawa/herbata

Zimna płyta

Dechy swojskich wyrobów-

wędliny, kabanosy, kiełbasy

Nadziewane pomidorki koktajlowe

Faszerowane liście cykorii

Tymbaliki drobiowe 

Koreczki serowe

Roladki twarogowe

Sery pleśniowe

Swojski smalec

Ogórki kiszone

Surówka Colesław z sosem chrzanowym

Surówka meksykańska z kukurydzą

Świeże sezonowe warzywa

Dipy- różne smaki

Wiejskie pieczywo


Zaplecze cateringowe

Wiemy, jak wielką rolę, oprócz pysznego i świeżego cateringu, odgrywa cała logistyka z nim związana. Nasze zaplecze cateringowe pozwala na zapewnienie i komfortowe wydanie potraw nawet dla 3000 gości. Nasze dania są przygotowywane oraz grillowane na bieżąco, podczas całego pikniku. Wydajemy je w kilku punktach, co pozwala nam uniknąć kolejek nawet podczas największych imprez. Punkty cateringowe znajdują się pod estetycznie zaaranżowanymi namiotami, które osłaniają bemary z daniami oraz napoje przed deszczem czy słońcem. Równie istoty jest dla nas komfort uczestników podczas konsumpcji. Dlatego też, aby każdy z gości mógł spokojnie i wygodnie zaspokoić głód czy pragnienie, zapewniamy namioty halowe oraz namioty-gwiazdy wraz z ławo-stołami dla wszystkich uczestników pikniku.

Forma podania

Staramy się, aby podczas naszych pikników firmowych goście jedli również oczami... dlatego zawsze dbamy o najdrobniesze szczegóły związane ze sposobem podania naszych potraw. Zachowujemy najwyższe standardy wydawania cateringu, zarówno jeśli chodzi o aspekt wizualny, jak i o kwestie praktyczne. Dlatego też umieszczone pod namiotami stoły cateringowe przykrywamy eleganckimi, czarnymi obrusami. Gorące dania wydajemy w bemarach ze stali nierdzewnej, które są podgrzewane przez całą imprezę. Pieczywo oraz ciasto wyłożone jest w wiklinowych koszykach, a swojski smalec i ogórki w glinianych naczyniach.  W trosce o bezpieczeństwo uczestników wszystkie potrawy oraz napoje serwujemy w atestowanych naczyniach jednorazowych. 


Słodkości i kawa na pikniku firmowym

Piknikowa kawiarenka

Aby zapewnić uczestnikom energię przez całą imprezę, zapraszamy do odwiedzenia naszej piknikowej kawiarenki. Goście znajdą w niej profesjonalny ekspres wypełniony aromatycznymi ziarnami najwyższej jakości kawy. Espresso, cappuccino a może latte? Na organizowanym z nami pikniku firmowym, każdy może poczuć się jak w swojej ulubionej kawiarni! 

Kącik słodkości

Chyba każdy lubi czasami sięgnąć po coś słodkiego. Szczególnie, gdy w ręku mamy już pyszną kawę :) Dlatego podczas pikników proponujemy przygotowanie kącika słodkości. Zarówno dorośli, jak i najmłodsi uczestnicy imprezy znajdą w nim coś dla siebie. A możliwości są niezliczone... wata cukrowa, gofry, ciasta, pączki, lizaki, ciasteczka, babeczki.... każdy łasuch znajdzie coś dla siebie!

Strefa chilloutu

Gdy uczestnicy pikniku wybiorą już swoją ulubioną kawę i łakocie,  zapraszamy do odpoczynku w naszej strefie chilloutu, gdzie każdy może rozkoszować się chwilą relaksu na świeżym powietrzu. W naszej specjalnie skonstruowanej strefie czekają leżaczki, koce na trawie, wygodne hamaki i inne udogodnienia, które  pozwolą uczestnikom imprezy osiągnąć pełnię odprężenia.