• mega twister atrakcje konkursy pikniki firmowe pikniki rodzinne.jpg
  • pikniki rodzinne piknik firmowy eventy firmowe namioty (2).jpg
  • namioty żywa maskotka integracja pikniki eventy (3).jpg
  • namioty ławostoły hale namiotowe pikniki firmowe imprezy.jpg
  • pikniki firmowe animacja dla dzieci animatorzy eventy.jpg
  • hala namiot halowy imprezy firmowe eventy piknik rodzinny.jpg

Witamy w Świecie Pikników! 


Od ponad 15 lat, działając na terenie całej Polski, organizujemy pikniki firmowe oraz rodzinne. Nasze usługi realizujemy z największą starannością i dbałością nawet o najdrobniejsze detale. Istniejemy po to, by tworzyć dla Was najlepsze eventy, wyjazdy, imprezy i pikniki firmowe. W naszej pracy dbamy o każdy szczegół, zaczynając od lokalizacji i transportu, poprzez fachową obsługę i pyszny catering, a skończywszy na ciekawych atrakcjach, niezapomnianej oprawie artystycznej oraz dopracowanej infrastrukturze. Nasze główne cechy to kreatywność, elastyczność i ogromna pasja, z którą podchodzimy do realizacji każdego projektu... Bo organizacja idealnych pikników to nasza specjalność :)

Zapraszamy do współpracy!


Historia naszej firmy

 Organizacja pikników od A do Z

Organizacja perfekcyjnego pikniku to nie tylko wyjątkowe atrakcje, pyszne jedzenie i zimne piwo. Dlatego też, dbając o Państwa komfort, zajmujemy się kompleksową organizacją imprez, pamiętając o każdym, nawet najmniejszym szczególe. W ramach naszej oferty zapewniamy wynajem terenu, własny, pyszny catering, namiot halowy z miejscami siedzącymi dla wszystkich uczestników, scenę, zaplecze sanitarne w postaci kabin TOI TOI, agregaty prądotwórcze i wiele innych elementów składowych idealnego pikniku. Atutem naszej firmy jest to, iż jesteśmy w stanie zagospodarować i przygotować pod piknik właściwie każdy teren oraz dostarczyć pełne zaplecze techniczno-sanitarne. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na zbudowanie obszernej bazy ciekawych lokalizacji. Chętnie pomożemy znaleźć teren  dostosowany do Państwa potrzeb oraz oczekiwań, na którym przygotujemy niezapomniany dla wszystkich uczestników piknik na  najwyższym poziomie!  

 ​​​​​​​ 

15 lat tworzenia idealnych pikników 

Historia naszej firmy sięga 2004 roku, kiedy to z wielkiej pasji do organizacji imprez oraz do emocji z tym związanych, powstała marka Adventure Extreme. Od tego też czasu specjalizujemy się w organizacji pikników, biesiad, eventów firmowych oraz rodzinnych. Nasz zespół to wykwalifikowana kadra posiadająca wieloletnie doświadczenie oraz wiele uprawnień niezbędnych do przeprowadzania tego typu przedsięwzięć. Posiadamy również swoją własną flotę, dzięki której jesteśmy całkowicie mobilni, docierając w dosłownie każde miejsce w Polsce czy w Europie. Największą siłą naszej firmy jest specjalistyczny sprzęt, świeże pomysły i innowacyjne podejście do organizacji imprez i pikników firmowych. Nie korzystając z podwykonawców jesteśmy w stanie zaoferować przyjazne ceny oraz zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług. Staramy się, aby nasza oferta była na bieżąco aktualizowana i zawierała wszelkie nowości rynkowe. 

 

 

Miłość do organizacji imprez

"Rób w życiu to, co naprawdę kochasz, a nigdy nie będziesz musiał pracować!"... Adventure Extreme to historia pasji, która pozwoliła stworzyć wyjątkowe możliwości do zawodowej realizacji. Nasza załoga to specjaliści w swoim fachu. Serdeczni i otwarci chętnie podzielą się z Tobą swoim pomysłem na życie w ciągłej przygodzie. Nasz zespół posiada odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia, które jednak nigdy nie zastąpią praktycznego doświadczenia... a w ciągu 15 lat zdobyliśmy je naprawdę spore! Gwarantujemy, że podczas pikników z twarzy animatorów nie schodzi uśmiech, co zawsze wprawia w doskonały nastrój wszystkich gości naszych imprez. Zarówno na etapie przygotowywania pikniku, w jego trakcie, jak i po jego zakończeniu, pozostajemy do pełnej dyspozycji naszych klientów, służąc pomocą i dobrą radą. Mamy głowy pełne świeżych pomysłów oraz innowacyjne podejście, dzięki czemu nasze pikniki to zawsze pozytywne zaskoczenie oraz mnóstwo wyjątkowych wspomnień dla wszystkich  uczestników.


Filmy z naszych realizacji: